Mieszkanie, ul. Wolności
Wolności, Mielec, podkarpackie
- 537 000 zł
- 69 m²
- 7 782,61 zł/m²
Marcin Piwko
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wolności
Wolności, Mielec, podkarpackie
zaktualizowane:
26 marca 2026
Mieszkanie, ul. Wolności
Zaktualizowane: 26 marca 2026
537 000 zł 69 m² 7 782,61 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
parter/1
3
2022
wiata garażowa
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2022Miejsce parkingowe:
wiata garażowaStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 537 000 zł (7 782,61 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 69 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2022
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 76 m²
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: wiata garażowa
- Źródło: biuro nieruchomości: Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości, zaktualizowane: 26.03.2026
- numer ogłoszenia: 23/16276/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:
TREŚCIĄ OGŁOSZENIA:
1. Informacje podstawowe
2. Media
3. Opis okolicy
4. Obsługa komunikacyjna
ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCIZDJĘCIA OKOLICY Z DRONAWIZUALIZACJE
1. INFORMACJE PODSTAWOWE
Na sprzedaż bezczynszowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Mielcu przy ul. Wolności. (...)