Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Mielec Osiedle Borek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

94 999 zł21 m² 4 524 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Przedmiotem oferty jest garaż murowany o powierzchni 21 m , zlokalizowany przy ul. Sielskiej (borek). Brak opłat czynszowych to komfort i oszczędność w dłuższej perspektywie. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

10 000 zł320 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do wynajęcia nowoczesny budynek handlowo-produkcyjno-biurowy z magazynem w Mielcu ul. Wojska Polskiego. Jest to funkcjonalny obiekt o łącznej powierzchni 320 m , idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 376 m²

Sprzedaż budynku magazynowego o powierzchni 500m2 wraz z działką o powierzchni 2376 m2. Działka wraz z budynkiem zlokalizowana jest w miejscowości Skopanie ( teren Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł700 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Budynek usługowo-mieszkalny 650 m z halą warsztatową i mieszkaniem Rzeszów, podkarpacka premium. *Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pośrednictwem przy zakupie. Zobacz Wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Rzeszów(Mielec + 46 km)

12 000 000 zł980 m² 12 244,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kamienice - mieszkalno/usługową na sprzedaż o powierzchni 980m2, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul.Księcia Józefa Poniatowskiego. Kamienica przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Szczucin(Mielec + 21 km)

50 700 zł3 900 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa leżąca w małopolsce w powiecie dąbrowskim w miejscowości Szczucin. Centrum Logistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Szczucin(Mielec + 21 km)

65 000 000 zł94 500 m² 687,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:117 786 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość z przeznaczeniem pod fabrykę / centrum logistyczne. Cały teren do sprzedaży liczy 9,45 ha. Centrum Logistyczno - Magazynowe Zielony Port w Szczucinie leży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 700 000 zł206,18 m² 22 795,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 887 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowo powstałe centrum przeładunku odpadów gumowych zlokalizowane w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w miejscowości Pustków, przygotowane do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

6 840 zł360 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem magazyn z wydzieloną powierzchnią biurową i toaletą znajdujący się na parterze o powierzchni całkowitej 360 m2 w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

29 190 €7 000 m² 4,17 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn klasy A w północnej części miasta Rzeszów, 3 km od lotniska w Jasionce. Zalety:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij